Özge Gürel Resmi Fan Sitesi

ÖZGE GÜREL "BULUĞUM HER EĞİTİME KATILIYORUM" B-261910-üye_ol

ÖZGE GÜREL "BULUĞUM HER EĞİTİME KATILIYORUM" B-261910-üye_ol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özge Gürel Resmi Fan SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ÖZGE GÜREL "BULUĞUM HER EĞİTİME KATILIYORUM"

4 posters
YazarMesaj
mak res

ÖZGE GÜREL "BULUĞUM HER EĞİTİME KATILIYORUM" Empty
MesajKonu: ÖZGE GÜREL "BULUĞUM HER EĞİTİME KATILIYORUM"   ÖZGE GÜREL "BULUĞUM HER EĞİTİME KATILIYORUM" Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 7:11 am

'Kızım Nerede?' dizisinin 'Zeynep'i Özge Gürel: Mutfak, müzik dans... Kısacası her eğitime katılıyorum.

atv'nin sevilen dizisi 'Kızım Nerede?' de 'Zeynep' karakterini canlandıran 24 yaşındaki Özge Gürel, oyunculukta eğitimin çok önemli olduğuna inanıyor. Cosmopolitan dergisinden Ceylan Yeniacun'a mesleki hedefleri ve özel hayatına dair açıklamalar yapan Özge, "Mesleğimle ilgili sürekli kendimi geliştirmeye çalışıyorum" dedi.

PENELOPE CRUZ HAYRANIYIM
Beyaz perdede içime sinen projelerde yer almak istiyorum. Sinema beni gerçekten çok heyecanlandırıyor. Oyunculuk; öğrendikçe özgürleştiğiniz ender mesleklerden biri ve bu da merakınızı sürekli diri tutup kendinizi geliştirmenizi sağlıyor. Penelope Cruz, Johnny Depp, Şerif Sezer ve Bennu Yıldırımlar, Türkiye'de ve dünyada kendime örnek aldığım ve beğendiğim oyuncular arasında.

DENEME YANILMA YÖNTEMİ...
Mutfak, müzik, dans... Kısacası, bulduğum her eğitime katılıyorum. Bir oyuncunun donanımlı olması gerektiğine inanıyorum. Aliye Uzunatağan'la oyunculuk derslerine devam ediyorum. Deneme yanılma yönteminin en iyi eğitim şekli olduğunu düşünen bir ailem olduğu için çok şanslıyım. İşletmeyi bırakıp uluslararası ticarete geçtim. Sonra "Gastronomi seviyorum galiba" derken, kamera arkası ilgimi çekti ve şimdi de ekranlardayım. Bu kaosun içinde erken yaşta ne istediğimi keşfettim.

SABAH
merveee

MesajKonu: Geri: ÖZGE GÜREL "BULUĞUM HER EĞİTİME KATILIYORUM"   ÖZGE GÜREL "BULUĞUM HER EĞİTİME KATILIYORUM" Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 4:27 pm

sağol:)
özge'm

MesajKonu: Geri: ÖZGE GÜREL "BULUĞUM HER EĞİTİME KATILIYORUM"   ÖZGE GÜREL "BULUĞUM HER EĞİTİME KATILIYORUM" Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 10:52 am

sağol:))
zeynep

MesajKonu: Geri: ÖZGE GÜREL "BULUĞUM HER EĞİTİME KATILIYORUM"   ÖZGE GÜREL "BULUĞUM HER EĞİTİME KATILIYORUM" Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 7:51 pm

teşekkürler

ÖZGE GÜREL "BULUĞUM HER EĞİTİME KATILIYORUM"
1 sayfadaki 1 sayfası