Özge Gürel Resmi Fan Sitesi

Yardım Bölümü Hakkında Ve Kurallar... B-261910-üye_ol

Yardım Bölümü Hakkında Ve Kurallar... B-261910-üye_ol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özge Gürel Resmi Fan SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yardım Bölümü Hakkında Ve Kurallar...

YazarMesaj
zeynep

Yardım Bölümü Hakkında Ve Kurallar... Empty
MesajKonu: Yardım Bölümü Hakkında Ve Kurallar...    Yardım Bölümü Hakkında Ve Kurallar... Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 1:59 pm

Bu bölüm foruma soru-cevap katılımını arttırmak ve üyelerin de soruları cevaplamalarını sağlamak için oluşturulmuştur.

Bunun için onay sistemi dışındadır, fakat yine aynı nedenle sadece üyelere açıktır.

Bu bölüme yazılanlar hemen görünür ve düzenleme yapmaya açıktır.

Bu bölümdeki başlıklar sadece bölüme girildiğinde görünecektir, misafirlerin görebileceği güncel konular gibi yerlerde "Acemi Bölümü Konu ..." şeklinde görünmeyecektir.

BÖLÜM KURALLARI:

* Bu bölümü acil durumlar veya onay beklememek için, genel amaçlı kullanabilirsiniz.

* Bu bölümde de aynen diğer bölümlerde olduğu gibi forum kurallarının tamamı geçerlidir.

* Aynen diğer bölümlerde olduğu gibi kurallara uymayan yazılar silinecek ve yazanlar caza alacaktır.

* Forum kurallarında da yazdığı gibi, forumda cevabı bulunan soruların sorulması yasaktır, bu yüzden yazmadan önce arama yapın.

* Başka bir bölümde açılmış bir konunun burada devam ettirilmesi yasaktır.

* Bu bölümdeki konular herkes tarafından görünmediği ve "gereksiz içerik" kapsamında olduğu için, önemli sayılacak ve paylaşım kapsamındaki şeyleri diğer bölümlere yazın.

* Bu bölümdeki önemli sayılabilecek konular belli bir süre sonra diğer bölümlere taşınabilir (cevaplarına da bağlı). Böyle bir durumda taşınan konuya cevap yazın, burada aynı konuyu tekrar açmayın.

Bu bölüm ne zamana kadar açık kalacak ?

* Bu bölüm onay sistemine geçilmek zorunda bırakılan şartlar tekrar oluşmadığı sürece açık kalacaktır.

* Bu bölüm sorulara diğer üyelerinde cevap yazması için oluşturulmuştur.
Bu gerçekleştiği sürece, yani sadece yöneticilerin değil diğer üyelerinde katılımı sağlandığı sürece bu bölüm açık kalacaktır.

Sadece yöneticiler cevap yazacaksa zaten böyle bir bölüme ihtyaç olmaz, yönetici gelir yazıyı onaylar cevabını da yazar.

Yardım Bölümü Hakkında Ve Kurallar...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Özge Gürel Fan Sitesi - İhbar Bölümü
» Flood Hakkında ...
» Konu Başlıkları Hakkında Herkez Baksın....