Özge Gürel Resmi Fan Sitesi

Özel Nickler :D B-261910-üye_ol

Özel Nickler :D B-261910-üye_ol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özge Gürel Resmi Fan SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Özel Nickler :D

2 posters
YazarMesaj
zeynep

Özel Nickler :D Empty
MesajKonu: Özel Nickler :D   Özel Nickler :D Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 2:09 pm

BeLqide bu dünya başqa bir gezegenin cehennemidir !!?

Ne Bulduysan İhanette Sen Devam Et Oyununa ! Dağların da Sesi Çıkmaz Bakma Suskun Durduğuma !

Biliyorsun talebeyim,haftaarası gelemem, cumartesi annem evde pazar babaannemde, hele ikimizi görürlerse seyret sinemayı evde, Anlasana BE İBNE benim gözüm yok sende.... :}

x şimdi oturup açtı

υѕℓυ вιя çσ¢υк σℓυяѕαη şιяιηℓєяι вιℓє qöяєвιℓιяѕιη

Değiştiremessin ßenii Ksmaa ßosaa ßnn ßuymm ßrzz Huyszz ßrz KıRıkk ßnn KendimLe MutLuyumMm..

Resti Cektim Kadere ßlki Isyan Oldu TAsti Tk ßir ßasima Kaldim PiCh Acisi ßnde SakLi Ama ßundn Sonra S!kt!r Ettim Aski!!...

EcNebi ŞaPKaLaRLa OLmz ßu RapiN FiyaKasıı PaRDoN İstemeDnn OLdu Acıttım mı AbLasıı

Ne qüseLm,Nde iyi ßir kaLßm war,Ne qörüLmye Deqerm..Nede seviLmeye,Acayißin 1iym,En iisi ßirak ßiLdim qßi devam ediym..bn böLe iim

Biqün Pişman oLupta Dönersen Geri..
GönüL Kapım Açık Ama Nah Girersin İçeri !

! ....Birini sewdim k@ns£r oldu birini sewdim v£r£m oldu birini s£vdim k@myon ç@rptı KAFAMI BOZMA SENİDE SEWERM...

ka$ar yOk Dediğin, ßir Yer Var mI ßiLdiğin?

-Ben ne erkekler gördüm....Gül gül öLdüm

DnYaYa Téq ArmAqaNm OrtA ParMaqıım

KURAL-1) Ben Herzaman Haklıyımdır KURAL-2) Haklı Olmadığım durumlar olabilir ki doğaldır O zaman KURAL-1) Geçerlidir.

Sigaranın ucuNdA AşKıN TüTeR bU aŞk aNcA mAhSeRdE biTer BeNdEn BaSkAsInI sEvErSeN eGeR SeVdİqiNiN kOlLaRıNdA gEbErRr

aLLaH'ım ßana SéLam wérméyén KuLLarının Pc'Lérini ß0z!...

•Сімcімє •♥öLü hatun ♥

sNsiZ qeCeN heR qüNümde bi koseye bi tuqLa koyaR..o tuqLaLardn bi tuaLet yapaR.. boLe ayRıLıqın içiNe s**arım x))

ßu fiLm bnim fiLmim.. ßuRda eSas kıZzZ ßnm..! seNary0da biLe yhoKkn seTTeKi ßu “KAŞAR” da Kim…?

Bi aNda sikDiR oluP giDDin n’oLdu boYnuZLandıınıMı farKeDdiN

Beni Kimin NeReSiNe taKtĞı öNELiMLi diiL AsıL öNeMLi OlAn bnm KiMi nEReMe tAkTıĞıM

Hayat Benden Aldıklarını Neresine Sokucaq Acaba ?

teLefoNda seN akLımDa ba$kaSı nickiMde biLe deqiLsiN anLadın Mı a$kıSı_?
ender

Özel Nickler :D Empty
MesajKonu: Geri: Özel Nickler :D   Özel Nickler :D Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 8:10 pm

teşekkürler

Özel Nickler :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İmzalar - Nickler x) Bak Bakalım xD
» Güzel Anlamlı Msn Nickler
» Baktıqınıza Pişman OLmuycaqınıZ NiCkLer
» Suna İle Zeyneb in Özel Videosu ..
» Özge Gürel Özel Videosu ..